Web Content Developer B2B/B2C

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
19-19-351435
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s vytvářením e-shopu od projektu, přes programování až přes obsah a marketingové kampaně?

Chceš rozjet přechod rodinné firmy do digitálního prostředí?

Koukni na náplň práce a neváhej se ozvat!

  • stavba eshopu (od A do Z) - spolupráce s projektovým manažerem a IT specialistou
  • převádění klasické prodejní formy na digitální
  • vytváření a implementace digitální/e-commerce strategie
  • zaměření na inovace v oblasti e-commerce
  • prostor pro definování formy náplně práce
Požadavky
  • zkušenostmi se stavbou eshopů

(od vytvoření konceptu po realizaci)

  • zkušenost s marketingovými kampaněmi - znalost správy contentu, SEO a základů HTML
  • samostatnost v jednotlivých oblastech
  • znalost administrativy prodejního procesu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • notebook
  • flexibilní pracovní doba
  • firemní akce
  • bonusy
  • školení