Vedoucí výroby |zakázková kovovýroba | až 75 000 Kč!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
2-30-341386
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte technické myšlení a vztah k materiálům jako je kov, dřevo? Jste zvyklí být denně v přímém kontaktu s lidmi v jednosměnné výrobě o velikosti 40 lidí?

Z CENTRA PRAHY DO 40 MINUT - Litoměřicko!

Potřebujeme zodpovědného a komunikativního Vedoucího výroby, který bude zodpovídat za celý chod výroby, nákup, sklad a vézt lidi ve společnosti, která příští rok oslaví 30té narozeniny.

Náplň práce:

- Skutečně osobní přístup k zaměstnancům, kteří se v podstatě všichni znají (jsou tam velmi dlouho mnozí) a denní potřeba být fyzicky v té výrobě
- Velmi úzký kontakt s obchodními zástupci, kteří jsou v terénu a často potřebují řešit technické věci
- Komunikace s realizačním manažerem (Praha) a obchodním manažerem (Praha) - oba budou na Vaší úrovni, co se týká hierarchie ve společnosti
- Plánování a organizování výroby (nebudete mít asistenty, je to velmi samostatná pozice)
- Optimalizace zásob a celé logistiky
- Zavádení nových výrobních postupů
- Normování pracovních postupů
- Pravidelná rekonkurzace dodavatelů
- Zodpovědnost za skladové hospodářství a invenutry
- Kontrola odměňování podřízených (většina zaměstnanců ve výrobě pobírá tzv. úkolovou mzdu)

Požadavky

- Minimálně SŠ technické vzdělání
- Znalost výrobních technologií (kovy, dřevo VÝHODOU)
- Zkušenost s kompletním vedením výroby(+ provozní věci areálu, BOZP, PO, certifikace výrobků, audity)
- Silná vůdčí osobnost
- Reportování jednateli společnosti

Benefity

O benefity není nouze. Více se dozvíte u pohovoru :).