VEDOUCÍ VÝROBY ││ PLZEŇ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
100 000 - 130 000 Kč
Referenční číslo
9-21-341474
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE VEDOUCÍ VÝROBY DO NON AUTOMOTIVE SPOLEČNOSTI V PLZNI!

Hledáte i Vy novou pracovní příležitost, kde budete moci zúročit své dosavadní zkušenosti.

Pojďte v Plzni řídit výrobu, kde budete zodpovědný za přípravu projektů a plánování zakázek do výroby a kde budete mít na starosti celkovou organizaci výroby, kvalitu výrobků, materiálové plánování a optimalizaci nastavených procesů.

Požadavky

- technické vzdělání v oboru strojírenství
- zkušenosti s vedením výroby nebo výrobního oddělení
- zkušenosti s plánováním výrobních plánů, strojních a personálních kapacit
- výbornou znalost německého jazyka
- zkušenosti s programem SAP a MS Excel

Benefity

- 25 dní dovolené
- roční odměna 10% ze mzdy
- flexibilní pracovní doba
- stravenky
- jazykové kurzy
- mobilní telefon, PC