VEDOUCÍ VÝROBY | mimo automotive

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
6-30-337373
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Náš stávající vedoucí výroby přechází na vyšší pozici. Proto hledáme nového kolegu, který zastane pozici vedoucího výroby na jedné z našich největších výrobních hal.

Vaším úkolem bude:
- efektivní řízení výroby
- personální vedení na výrobní hale
- organizace práce mistrů a dále předáků, operátorů
- zodpovědnost za plynulý chod výroby
- spolupráce na plánování výroby
- zodpovědnost za provádění kontroly kvality
- pravidelný reporting a vyhodnocení
- zajištění periodických školení zaměstnanců
- kontrola dodržování BOZP a PO, využívání ochranných pomůcek
- spolupráce na dodržování pravidel v oblasti životního prostředí

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- AJ plynule na úrovni pro běžnou komunikaci se zahraničními kolegy
- 5 let zkušeností s vedením výroby
- talentovaný manažer, který se v oblasti řízení chce nadále rozvíjet
- výrobní zaměření nehraje takovou roli - naše výroba je specifická a v tom Vás rádi zaškolíme
- ochota učit se novým věcem je základem úspěchu
- MS Office (Word, Excel)
- ŘP sk. B

Benefity

- týden dovolené navíc
- pravidelné bonusy
- Cafeteria
- stravenky
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění