Vedoucí výroby

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 130 000 Kč
Referenční číslo
9-21-345475
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste strojař srdcem i duší a nedělá Vám problém komunikovat jak s operátory ve výrobě, tak s nejvyšším vedením?

Pojďte v Plzni řídit výrobu, kde budete zodpovědný za přípravu projektů a plánování zakázek do výroby a kde budete mít na starosti celkovou organizaci výroby, kvalitu výrobků, materiálové plánování a optimalizaci nastavených procesů.

Požadavky
  • technické vzdělání v oboru strojírenství
  • zkušenosti s vedením výroby nebo výrobního oddělení
  • zkušenosti s plánováním výrobních plánů, strojních a personálních kapacit
  • výbornou znalost německého jazyka
  • zkušenosti s programem SAP a MS Excel
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • roční odměna 10% ze mzdy
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • mobilní telefon, PC