VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Referenční číslo
4-21-346372
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

VEDOUCÍ ÚDRŽBY. Ten, který si vezme na starost oddělení údržby a zajistí jeho bezproblémový chod.

Toto místo si žádá technicky zdatného leadera, který se neboji. VEDOUC ÚDRŽBY čeká právě na Vás.

  • Vedení projektů ohledně sledování, analýzy a zlepšování spolehlivosti strojních zařízení.
  • Příprava a implementace plánů preventivní údržby.
  • Odpovědnost za bezproblémový chod strojového parku.
  • Vedení a školení týmu údržby.
  • Zodpovědnost (v rámci svěřeného úseku) za bezpečnost procesu.
Požadavky

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru (strojírenství či elektrotechnika)
  • zkušenost s údržbou výrobních zařízení
  • znalost systémů údržby TPM
  • znalost práce na PC
  • analytické myšlení a schopnost řešení problémů
  • ochota učit se novým věcem

Společnost nabízí široké spektrum zaměstnaneckých výhod jako jsou:

  • týden dovolené navíc v návaznosti na odpracovaný počet let
  • 13. plat
  • sociální benefity jako příspěvek na životní či penzijní připojištění
  • věrnostní benefity
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • práce v moderním prostředí a mnoho dalších