VEDOUCÍ STAVBY l TOP MZDA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
5-5-357654
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁTE PRÁCI V OBORU ENERGETIKY?

JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

Hledáme VEDOUCÍHO STAVBY!

Jaká by byla Vaše náplň práce?

  • Řízení činnosti při realizaci projektu po celé ČR
  • Zodpovědnost za plnění termínů, kvalitu a BOZP
  • Sestavování a dodržování harmonogramu projektu
  • Koordinace projektu - vlastní subdodávky, kusové dodávky a řízení podřízených
  • Dodržování ISO
  • Projednávání dodatků SoD se subdodavateli či investory
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání zaměřené na technologická zařízení staveb nebo tepelně energetické stavby
  • Praxe na pozici obdobné pozici min. 5 let
  • Zkušenosti s řízením projektů, staveb a lidí
  • Znalost MS Office
  • Ochota cestovat, řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusový systém Cafeterie
  • Flexibilní pracovní doba