VEDOUCÍ PROJEKTU V NĚMECKU | STAVEBNICTVÍ

Plný úvazek
Mzda
4 300 €
Referenční číslo
2-5-357302
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete se podílet na realizaci mostních staveb a pracovat na projektech v Německu?

Společnost, která je odborníkem na mostní stavby a v současné době realizuje projekty v Německu, hledá posilu do svého týmu na pozici VEDOUCÍ PROJEKTU.

Co bude Vaší náplní práce:

  • odpovědnost za výrobní část projektu
  • dodržování časového plánu a ekonomického rozpočtu
  • komunikace se všemi účastníky projektu
  • koordinace podřízených
  • řešení operativních věcí
Požadavky
  • vzdělání ve stavebním oboru
  • zkušenosti z řízením projektu podmínkou
  • znalost mostních, železobetonových nebo monolitických konstrukcí PODMÍNKOU
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (denní využívání na stavbě)
Benefity
  • zajištění ubytování v místě projektu
  • osobní automobil
  • notebook
  • mobilní telefon