VEDOUCÍ PROJEKTŮ, až 43 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-30-345515
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vzdělání technického směru a zkušenosti s projektovým řízením? Domluvíte se anglicky se zákazníky? Pak jste ideální kandidát na pozici:

VEDOUCÍ PROJEKTŮ, kde Vaší náplní práce bude:

  • spolupráce s technickým, ekonomickým a kvalitativním oddělením na přípravě nových projektů pro zákazníky
  • příprava a schvalování projekčních plánů
  • zajišťování kvality, nákladů a dodacích termínů
  • účast na jednáních se zákazníky a dodavateli
  • příprava a realizace projektů od momentu zadání zákazníkem až po začátek sériové výroby
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání (ideálně strojírenský obor)
  • AJ min. na úrovní B1 (jednaní se zákazníky)
  • orientace v technické dokumentaci
  • zkušenosti na obdobné pracovní pozici vítané
  • flexibilita
Benefity
  • měsíční bonus do 3000 Kč
  • příspěvek na závodní stravování (obědy v areálu společnosti už od 31 Kč)
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 450 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy zdarma v místě výkonu práce
  • firemní akce