VEDOUCÍ PROCESNÍ KONTROLY

Referenční číslo
11-21-340455
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti jako vedoucí či teamleader v oddělení kvality? Znáte specifika procesní i průběžné kontroly kvality ve výrobní společnosti? Umíte se rychle rozhodovat? Jednání se zákazníky zvládáte na jedničku a domluvíte se s nimi i v angličtině?
Potom pošlete svůj životopis ještě dnes!

Obsazujeme pozici: VEDOUCÍ PROCESNÍ KONTROLY

Co Vás čeká:

- zodpovědnost za oddělení kontroly kvality - procesní a průběžné
- vedení cca 15 lidí + jejich motivace
- řešení každodenních záležitostí spojených s výrobním provozem
- jednání se zákazníky
- úzká spolupráce s výrobou

Požadavky

- min. SŠ vzdělání, ideálně technického směru
- znalost AJ (příp. NJ)
- praxe na podobné pozici
- zkušenost s vedením cca 15 lidí

- 13. a 14. plat – dle rentability firmy, vypláceno v červnu a v lednu
- 25 dní dovolené
- pružná pracovní doba (dle pozice)
- služební telefon a notebook
- stravenky v hodnotě 100,- Kč
- příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč
- příspěvek při narození dítěte 2.000,- Kč
- příspěvek v rámci programu pro zdraví 600,- Kč
- permanentky na kulturní a sportovní
- pozornost 1.000,- Kč při odchodu do důchodu
- slevové kupóny
- jazykové kurzy