Vedoucí nákupu

Lokalita
Obor
Referenční číslo
8-23-368196
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do technické společnosti mimo automotive hledámevedoucího nákupu.

Náplň práce:

vedení agendy nákupního oddělení společně s jednou kolegyní

realizace výběrových řízení na dodavatele (tvorba a zpracování poptávek, vyhodnocení nabídek, tvorba objednávek)

komunikace s dodavateli, jejich pravidelné hodnocení, vyhledávání nových dodavatelů, řešení příp. reklamací

ve spolupráci s kolegyní evidence objednávek, kontrola termínů dodávek, zajišťování základní logistiky, výběrová řízení na přepravy, tvorba balicích listů, CMR atp.

ve spolupráci s kolegyní a celní agenturou zajišťování celního odbavení v případě vývozu mimo EU

dohled na značení a balení zboží k expedici, přípravu podkladů pro hlášení Intrastat, proces nakládek a vykládek, organizaci průběžného skladu, evidence zboží

zajišťování nabídek a prodeje náhradních dílů

reporting vedení společnosti

Požadavky

Požadavky:

velmi dobrou znalost AJ, další jazyky výhodou

ukončené VŠ vzdělání, technický obor výhodou

samostatný a logický úsudek, organizační dovednosti

komunikativnost a aktivitní přístup

pečlivost a zodpovědné plnění svěřených úkolů, loajální vystupování

řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

zkušenost na podobné pozici je vítána

Benefity
  • práce v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • po zapracování 13. plat
  • příspěvek na stravování