Vedoucí materiálové zkušebny

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
5-21-345020
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte technický background? Zajímá Vás strojírenství? Máte zkušenosti z odběrem vzorků a říká Vám něco zkratky EN a ASTM?

Pro společnost s bohatou historií a strojírenským zaměřením hledáme člověka, který povede oddělení materiálové zkušebny.

Vaší náplní práce bude:

  • Zkoušení a odběr vzorků pro následnou normalizaci dle EN a ASTM
  • Odpovědnost za řádný chod materiálové zkušebny
  • Reporting vedení

Máte zájem? Pošlete nám Váš životopis!

Požadavky
  • SŠ vzdělání technického směru, obor strojírenství výhodou
  • znalost problematiky zkoušení, odběru vzorků a normalizace
  • znalost základní technické angličtiny
  • práce na PC (MS Office)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • zajímavá a nestereotypní práce
  • atomový kryt na pracovišti:-)