VEDOUCÍ LOGISTIKY s AJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
55 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-30-340589
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Příležitost pro schopné VEDOUCÍ LOGISTIKY, kteří mají dlouhodobější zkušenost z výrobní společnosti a jsou schopni vést logistické projekty napříč celou výrobní společností.

Pod sebou budete mít disponenty, kteří zajišťují dodávky materiálu pro výrobu v systému Just In Time. Budete řídit častý kontakt s dodavateli, zajišťování přeprav, řešit operativní potíže, stanovovat nápravné opatření, budete organizovat pravidelné porady, reporty. Dále se budete pracovat v informačním systému.

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání, ideálně technického směru
- praxi v logistice 5 let, zkušenost s vedením týmu alespoň 2 roky ( výhodou jsou zkušenosti z automobilového průmyslu a znalost SAPu)
- aktivní komunikační znalost AJ

Benefity

* příspěvek na dojíždění
* stravování zdarma
* týden dovolené navíc
* příspěvek na dovolenou
* příspěvek na penzijní připojištění