VEDOUCÍ KVALITY, 60 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-30-339572
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme člověka, který zná nástroje kvality a má znalostí v oblasti metrologie, statistiky a softwaru jako MSA, GR&R, Minitab.

Jako Vedoucí kvality povedete týmu metrologů, laborantů a kontrolérů kvality. Budete zodpovídat za jeho rozvoj a optimalizaci výroby dle požadavků zákazníků

Dále budete mít na starosti:
- vývoj nových a optimalizace stávajících testovacích metod
- hodnocení technických výkresů a odsouhlasení testovacích metod
- statistické zpracování výsledků měření a revize příslušné dokumentace (MSA)
- implementaci nových metod měření a jejich verifikace ( GR&R )
- revize validačních protokolů a reportů
- analýzu rizik a řešení neshod v oblasti lisování a vstřikování

Požadavky

K tomu potřebujete:

- min. SŠ vzdělání technického směru
- AJ min. na úrovní B2 pro komunikaci se zákazníky
- předchozí praxi v oblasti metrologie, kvality, znalost její norem
- znalost z oboru statistiky a softwaru (MSA, GR&R, Minitab)

- 13. plat (na základě plnění osobních cílů a výsledku společnosti)
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- možnost RELOKAČNÍHO BALÍČKU
- penzijní pojištění
- smlouva ihned na dobu neurčitou
- jazykové vzdělávání
- firemní akce