Vedoucí konstrukce – motory, vozidla | až 95 000 Kč!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
70 000 - 95 000 Kč
Referenční číslo
2-30-328335
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chtěli byste pracovat u jedné z nejmodernějších mezinárodních společností v ČR v oblasti automotive? Hledáme zkušeneho mechanického konstruktéra, PRINCIPAL DESIGN ENGINEER - Engines/Vehicles!

Konstrukce spalovacích motorů, převodových ústrojí, vozidel, hybridních a elektrických systémů, analýza dopadů na životní prostředí. To je hlavní pole působnosti našeho vývoje.

Náplň práce:
- Mechanické konstrukce komponentů motoru nebo vozidla
- Úzká spolupráce s Chief Designer a Engineer Managerem
- Vedení konkrétního konstrukčního systému nebo produktu
- Koučování dalších konstruktérů
- Práce pro různá odvětví trhu (od užitkových vozidel po obrněná vozidla)
- Vývoj nejnovějších motorů vozidel, včetně hybridů a akumulátorových elektro vozidel
- Odpovědnost za kvalitu prováděné práce a za dodávky
- 3D modelování, FMEA
- Tvorba technických zpráv
- Spolupráce s výrobními a procesními inženýry

Požadavky

- A minimum of 7 years’ experience designing engine or vehicle components
- Leadership of small design teams (4 minimum)
- 3D CAD skills with two or more major CAD systems (e,g CREO, CATIA)
- Ability to understand and produce technical drawings to high standard with GD&T competency
- Familiarity of technical specifications
- Confident proactive character, ability to take the lead in challenging situations
- Good communication skills, dealing with other employees, external clients & suppliers in English
- Eligibility to work in the Czech Republic (required)

Benefity

- Flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- Sickdays
- Placená MHD
- Možnost příležitostné práce z domova
- Práce v mezinárodním prostředí
- Možnost cestovat
- Životní a penzijní připojištění
- Sportovní aktivity
- Jazykové kurzy