VEDOUCÍ FINANČNÍHO CONTROLLINGU| Most| NOVÝ PROJEKT

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
8-7-361529
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti controllingu? Chcete se podílet na vybudování oddělení, nastavení procesů? Vedli jste pracovní tým a máte manažerské dovednosti?

Pracovník/ pracovnice na pozici VEDOUCÍ FINANČNÍHO CONTROLLINGU bude mít na starosti:

  • zodpovědnost za controlling ve výrobní společnosti
  • pravidelné vyhodnocování plánovaných a skutečných nákladů
  • sestavení reportů dle požadavků mateřské společnosti a jejich prezentace. obhajoba
  • sledování ukazatelů KPI, analýzy, porovnání a očekávání
  • plánování investic
  • řízení inventury skladu a majetku
  • spolupráce na měsíční a roční závěrce
  • spolupráce na účetních a daňových auditech
  • vedení cca až 2 podřízených pracovníků
Požadavky

Vhodný kandidát/ kandidátka by měl/a splňovat:

  • SŠ/ VŠ vzdělání provozní ekonomiky, přednostně se zaměřením na finance a controlling
  • Víceletá profesní zkušenost v oblasti účetnictví, ročních uzávěrek a controllingu
  • Zkušenosti s vedením a koordinací pracovního kolektivu
  • Úroveň samostatného uživatele MS Office a SAP
  • Středně pokročilá znalost AJ - B2 (zahraniční mateřská společnost)
  • Rozhodnost, pečlivost a chuť do práce
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Až 10% měsíční finanční bonus
  • Vánoční bonus