VEDOUCÍ DISPEČERŮ + služební vůz (i pro soukromé účely)

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
9-21-355355
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Vás NOVÁ VÝZVA v oblasti přepravy a máte zkušenosti jako VEDOUCÍ DISPEČERŮ nebo team leader v přepravní společnosti? Domluvíte se německým nebo anglickým jazykem?

Čeká na Vás vedení menšího týmu podřízených pracovníků a koordinování jejich činností. Budete komunikovat také se zákazníky a zároveň s kolegy napříč společností. V neposlední řadě se budete podílet na zefektivnění přeprav a provozu v rámci pobočky.

Očekáváme od Vás - zájem a orientaci v oblasti autodopravy, asertivní jednání, schopnost motivovat svěřený tým.

Velkým benefitem je také SLUŽEBNÍ VŮZ i pro soukromé účely!

Požadavky
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Orientace v oblasti přepravy, autodopravy, v logistice
  • Zkušenost s vedením týmu (i menšího týmu)
  • Komunikativní německý nebo anglický jazyk
  • Prozákaznický přístup
Benefity
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Služební notebook a telefon
  • Školení zaměřené na rozvoj osobnosti i prohlubování znalostí a dovedností
  • Jazykové kurzy