Vedoucí chemické laboratoře / 1 směna

Plný úvazek
Mzda
48 000 - 53 000 Kč
Referenční číslo
9-4-397771
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ve Stříbře otevíráme pozici vedoucího chemické laboratoře ve výrobní firmě. Klidně se nám ozvěte pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, vyznáte se v laboratorních postupech, technikách a normách.

Popis náplně práce:

  • odpovědnost za malý team laboratorních pracovníků a vedení všech činností chemické laboratoře
  • sledovat a regulovat spotřebu chemikálií, činidel a dalších surovin využívaných v chemické laboratoři
  • příprava reportů a zpráv
  • nastavení časových harmonogramů práce v laboratoři
  • zodpovědnost za dodržení bezpečnostních postupů
  • správa čisticky odpadních vod a chladící stanice
Požadavky
  • znalost platných laboratorních postupů, technik a norem
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici
  • praktická zkušenost a schopnost obsluhovat laboratorní techniku
  • organizační a proaktivní přístup
  • schopnost motivovat ostatní kolegy a s klidem řešit nastalé problémy
Benefity
  • 13. plat
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 20 % roční bonus
  • příspěvek na dopravu 3,5 kč/km
  • věrnostní a docházkový bonus
  • stravenky 150 kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění