VÁNOČNÍ a POVÁNOČNÍ BRIGÁDA na prodejně, 100 Kč/hod.,Jihlava

Lokalita
Obor
Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
100 Kč
Referenční číslo
6-19-344189
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte brigádu před Vánoci? Rádi komunikujete se zákazníky a zajímáte se o moderní technologie?

Hledáme šikovné brigádníky na pozici:

PODPORA ZNAČKOVÉ PRODEJNY

Náplň práce:

  • podpora při kontaktu se zákazníky spojená s chodem prodejny
  • vyřizování zákaznických dotazů na prodejně
  • poskytování informací týkajících se nabízených produktů a služeb zákazníkům

Nástup: co nejrychleji :)

Plat: 100 Kč/hod.

Lokalita: Jihlava, City Park

Požadavky
  • (ideálně student SŠ nebo VŠ)
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost práce na PC a a základní orientace v moderních technologiích
  • pozice je vhodná i pro maminky na mateřské
Benefity
  • získání praxe
  • příjemný kolektiv a hezké, moderní pracovní prostředí