ÚDRŽBÁŘ STROJŮ l TECHNICKÁ POZICE

Plný úvazek
Mzda
26 800 - 30 000 Kč
Referenční číslo
5-21-345910
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Postrádáme kolegu na pozici TECHNIK/ ÚDRŽBÁŘ VE VÝROBĚ a nezáleží nám na tom, jak velké máte zkušenost.

Náplň práce:

  • provádí obsluhu a základní údržbu technického zařízení plynové kotelny, kompresorové stanice, chlazení, dusíkové stanice a ostatních zařízení v odpovědnosti oddělení
  • zodpovídá za technický stav celého vytápěcího systému
  • provádí jednoduché stavební úpravy a opravy v areálu společnosti, zámečnické a elektrikářské práce k zabezpečení provozu, další technické a údržbářské práce dle potřeb společnosti
Požadavky
  • Vzdělání elektrotechnického směru
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Šikovnost
  • Vyhláška 50, §6 a vyšší
Benefity
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti

zajímavou a různorodou práci

  • spoluúčast na zajímavých projektech
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování a další firemní benefity