Údržba výrobních strojů až 35 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
26 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
3-21-274379
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovné, manuálně zručné pracovníky na výrobní linku!

Jste absolvent technického zaměření, zajímají vás výrobní stroje a zařízení? Pojďte to zkusit k nám !

Vaší náplní práce bude údržba chodu výrobních strojů, jejich pravidelná kontrola, testování výrobních procesů, seřizování.

Nemusíte mít dlouholetou zkušenost, stačí váš zájem a všeobecný přehled o tom, jak stroje pracují.

Pokud máte zájem o spolupráci na HPP, neváhejte a odpovězte na inzerát.

Požadavky
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • vzdělání technického směru (elektro, strojírenství, automobilní průmysl)
  • manuální zručnost a šikovnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu
Benefity
  • základní mzda dle zkušeností
  • příspěvek na dopravu
  • 13 plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování