ÚČETNÍ, vhodné i pro absolventy!

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
7-7-354960
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Naše pozice ÚČETNÍ je postavená především na praxi v oblasti podvojného účetnictví, orientaci v účetních a daňových zákonech a znalosti Excelu.

A pokud jsi absolventem VŠ se zaměřením na účetnictví/finance, neoboj se ozvat!

A co by tě konkrétně čekalo?

  • kontrola, zpracování a účtování dodavatelských faktur
  • majetková agenda
  • tvorba dohadných položek (zaúčtování odhadovaných nákladů)
  • finanční analýzy a reporting
Požadavky
  • SŠ s praxí v oboru účetnictví nebo VŠ absolvent s oborem účetního zaměření
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Orientace v účetních a daňových zákonech
  • Znalost práce na PC – MS Excel na kvalitní úrovni
  • AJ na komunikativní úrovni výhodou (stačí pasivní znalost, především písemná forma)
  • Systematičnost, analytické schopnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • výroční bonusy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • wellness výhody
  • sleva na firemní výrobky

a další zajímavé benefity!