ÚČETNÍ SPECIALISTA s francouzštinou - příležitost pro absolventy

Referenční číslo
16-11-345746
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • international #accountant #french

Vhodná příležitost (nejen) pro absolventy ekonomických oborů!

Severská společnost vyrábějící dětská a sportovní hřiště hledá do svého brněnského Finance Shared Service centra posilu pro francouzskou entitu.

Co budeš mít na starosti?

  • péče o účetní záznamy dceřinné společnosti ve Francii
  • správa faktur, daní, účetních pohledávek
  • příprava plateb
  • pravidelné reporty
Požadavky
  • vzděláního ekonomického směru
  • znalost francouzštiny na vysoké úrovni (budeš stěžjní osobou pro veškerou účetní komunikaci)
  • komunikativní angličtina (vedení i někteří kolegové v Brně mluví anglicky)
  • znalost MS Office
  • rozvaha pro tebe není cizí pojem
  • chuť se učit a rozvíjet (příležitost rozhodně bude, stejně tak se i počítá se zaškolením)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí mezinárodní společnosti se severskými kořeny
  • inspirativní a přátelské prostředí
  • možnost osobního a kariérního růstu
  • jazykové kurzy
  • stravování ve firmě
  • zajištění kvalitního stravování ve firmě
  • možnost seberalizace a podílení se na zlepšení pracovních podmínek ve firmě