Finanční analytik

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
19-11-347440
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás analýzy,tvorba finančních výkazů, spolupráce s auditory a identifikování metodických procesů k zlepšení? Pak neváhejte a ozvěte se. Vaši hlavní náplní bude:

  • Příprava statutární účetní závěrky
  • Příprava a koordinace externího auditu
  • Spolupráce s oddělením daní, výrobními závody
  • Spolupráce s centrem sdíleních služeb v Bratislavě
  • Metodická podpora
  • Podpora projektů (transformace společností, fúze apod.)
  • Práce v systému SAP, Hyperion HFM, MS Excel
Požadavky
  • Absolvent VŠ ekonomického zaměření
  • 3–4 roky praxe v oblasti účetnictví, základní znalosti daně z příjmu a DPH
  • Analytické dovednosti
  • Microsoft Office (MS Excel pivotní tabulky, MS word)
  • Plynulá čeština resp. slovenština
  • Angličtina ke každodenní komunikaci s klienty
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Příspěvek na dovolenou (nárok po roce)
  • Zvýhodněný tarif na volání