Účetní

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
16-11-339464
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojmy faktura, účetní doklad, výkaz zisku a ztrát, daňové přiznání...nejsou pro Tebe žádnou novinkou, dokážeš říct, co znamenají a pracovat s nimi? Zároveň jsi člověk pracovitý, precizní a přesný?
Pokud ANO, hledáme do týmu právě Tebe!

Co bude Tvojí pracovní náplní?
- samostatné účtování všech účetních transakcí - dodavatelské a odběratelské faktury, pokladní doklady, banky, majetek, zásoby
- příprava podkladů pro hlavní knihu, obratovou předvahu, výkaz zisku a ztrát a rozvahu
- příprava všech typů daňových přiznání (daň z příjmů, DPH, silniční daň, daň z nemovitosti)
- příprava a účtování všech závěrkových operací včetně inventarizace
- příprava potřebných podkladů pro auditory
- tvorba přílohy k účetní závěrce

Požadavky

Co požadujeme?
- mít vše odzkoušeno v praxi, nejlépe alespoň 2 roky
- zvládnout vést menší tým lidí

Benefity

Co ti za to můžeme nabídnout?
- zodpovědnou a samostatnou pozici
- skvělý kolektiv a vedení, s možností rozvoje a seberealizace
- firemní notebook a telefon
- výborná dostupnost do zaměstnání - sídlíme u zastávky vlaku i hromadné dopravy, téměř v centru Zlína
- řada firemních benefitů - např. příspěvek na stravování, Cafeteria systém, vzdělávací systém, volání a internet za zvýhodněné ceny