TŘÍDĚNÍ ZÁSILEK/DLOUHODOBÁ BRIGÁDA, 180-205 Kč/h

Druh pozice
Brigáda
Mzda
180 - 205 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-21-400092-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky hledáme brigádníky na RANNÍ TŘÍDĚNÍ ZÁSIELK VE SKLADU. Jedná se o práci v novém, čistém a moderním prostředí!

Náplň práce:

  • Manipulace se zásilkami
  • Skenování nákladních listů
  • Nakládání a vykládání zásilek

Pracovní doba: Po - Pá: 3:45 - 9:45 hod. (nutnost docházet ideálně alespoň 3 dny v týdnu dle domluvy)

Mzda: 180 Kč/hod + příspěvek na dojíždění 158 Kč/den. Na výplatní pásce tedy opravdu uvidíte částku 205 Kč/hod.!

Lokalita: Tuchoměřice - kousek z Nádraží Veleslavín.

Požadavky
  • Fyzická zdatnost - manipulace i s 50 kg zásilkami
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Možnost docházet min. 2-3 dny v týdnu
  • svozy z Nádraží Veleslavín a Divoké Šárky zdarma (tam i zpět)