Tooling Project Leader

Plný úvazek
Mzda
85 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
9-30-346201
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost s nástroji pro výrobu a praxi z automotive zaměřené společnosti?

Baví Vás nové výzvy a znalost anglického jazyka máte na pokročilé úrovni?

Ozvěte se!

Jaké budou Vaše hlavní zodpovědnosti?

  • Ověřování návrhů nástrojů od dodavatelů
  • Zodpovědnost za nástroje do výroby (zejména vstřikovací nástroje)
  • Koordinace výroby nástrojů, zajišťování vývoje nástrojů
  • Vypracování technických dokumentů pro vývoj nástrojů
  • Poskytování technické podpory ohledně nástrojů
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • Pokročilá znalost AJ
  • Praxe na obdobné pozici v automotive zaměřené společnosti
  • Znalost výrobních nástrojů (zejména vstřikovacích nástrojů)
  • Zkušenost s novými projekty do výroby
Benefity
  • Náborová odměna 10.000 Kč
  • 25 dní dovolené + 3 dny sick day
  • Roční bonus (ve výši jednoho měsíčního průměrného výdělku)
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu 3kč/km
  • Firemní aktivity