TOOLING ENGINEER

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
11-30-339753
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rozumíte strojům a nástrojům, víte, jaké vybrat, nebo koupit, aby se dalo vše vyrobit? Máte s tím již nějaké zkušenosti? Mluvíte anglicky?

Pak se nám přihlaste na pozici

kde budete:
* zodpovídat za kontrolu, optimalizaci a trvalé udržování sériových nástrojů
* podporovat nových projektů ve fázi industrializace a v náběhu do sériové výroby
* participovat na definici požadavků na vzhled pro vzhledově významné díly
* navrhovat investice do výrobních procesů
* vydávat technické zadání pro výrobní prostředky

Požadavky

* min. SŠ technického zaměření
* praxe na obdobné pozici v automotive min. 2 roky
* komunikativní znalost AJ
* dobrý technický background (materiály, funkčnost strojů, atd.)
* řidičský průkaz sk. B
* uživatelská znalost MS Office
* znalost SPC a analýzy způsobilosti výhodou

Benefity

* motivační bonusový systém
* týden dovolené navíc
* benefitní program Cafeterie
* příspěvek na masáže
* jazykové a odborné kurzy
* závodní stravování (příspěvek od zaměstnavatele)
* zázemí silné mezinárodní společnosti
* možnost dalšího profesního růstu