TESTOVÁNÍ NEJNOVĚJŠÍCH TECHNOLOGIÍ | AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-30-341141
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímají tě auta a elektronika? Vidíš se v menší mezinárodní technologické společnosti, kde budou vidět výsledky tvé práce? Chceš pracovat pro německou technologickou špičku v oblasti testování HW v automotive?

Tak se přihlas!

Pro lídra v oblasti Hardware-in-the-Loop (HIL) testování aktuálně hledáme kandidáta na pozici v oblasti:

Na pozici budeš zodpovědný za:
- návrh a realizaci zařízení pro testování elektroniky v automobilech - od návrhu až po výrobu
- analýzu a optimalizaci stávajících zařízení
- oživování funkčních celků a jejich integraci do komplexních systémů
- testování hotových produktů
- automatizaci výroby

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektroniky, mechatroniky, informatiky apod.
- zájem o elektroniku v automobilovém průmyslu
- manuální zručnost
- pokročilá znalost měřící techniky
- komunikativní znalost AJ/NJ
- ochota cestovat

- samostatná práce na inovativních projektech s nejmodernějšími technologiemi
- časová flexibilita
- možnost home office
- cestování, včetně zahraničních pracovních cest