TEST INŽENÝR

Lokalita
Obor
Referenční číslo
5-9-394028-6
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se TEST INŽENÝR!

Máte zkušenosti ve vývoji a údržbě výrobních testovacích zařízení? Máte vyhlášku 50 par. 5,6 nebo elektro vzdělání?

Zkrátka člověk, kterého baví elektro, testování a orientuje se alespoň trochu v programování!

Vaší hlavní odpovědností bude:

  • Vývoj a údržba výrobních i laboratorních testovacích zařízení
  • Převádění produktu z fáze vývoje do výroby
  • Analýza výsledků testování/programování
  • Integrování testerů do podnikového MES (Manufacturing executive system)
  • Optimalizaci výrobních procesů (trvalé zlepšování, produktivita, náklady)
  • Řešení problémů, spolupráce s výrobou, výrobní kvalitou
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání elektro (předpoklad pro získání §5,6 vyhlášky 50/1978)
  • Znalost programovacích jazyků C++ a/nebo C#
  • Orientace v elektrických obvodech a povědomí o elektrických a jiných fyzikálních veličinách
  • Komunikativní AJ
  • Orientace v technické dokumentaci
Benefity

Nabízíme Vám:

  • Roční bonus za splnění individuálních i týmových cílů
  • 27 volných dnů (25 dní dovolené a 2 sick day)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost závodního stravování nebo stravenkovou kartu
  • Nejnovější technologie
  • Další rozvoj a kariérní růst