TEST ENGINEER

Lokalita
Obor
Referenční číslo
11-30-338864
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti testování a vyhlášku č. 50? Domluvíte se anglicky? Chcete se pohybovat v rodinném prostředí menší společnosti mimo automotive?

Pak se nám přihlaste! Jako

budete:
* zajišťovat testování a validaci produktů
* posouvat stav účinnosti a designu
* zajišťovat efektivní testování
* sestavovat plánu zkoušek (jednotlivé kroky, příprava nástrojů, atd.)
* úzce spolupracovat s engineeringem, výrobou a kvalitou
* testovat funkčnost a design pro stávající a nové produkty
* zpracovávat projektovou dokumentaci
* pracovat v platformě LabVIEW, v grafickém systému EAGLE

a další. Zajímavá Vás více informací? Neváhejte mne kontaktovat.

Požadavky

* VŠ vzdělání technického směru
* angličtina pro denní komunikaci (mluvená B1/B2)
* vyhláška č. 50, min. § 6
* praxe v oblasti systémového testování
* znalost testování a řízení výkonové elektroniky
* znalost software LabVIEW a práce v něm
* základy programování a algoritmů
* silné analytické myšlení a inovativní přístup
* samostatnost, schopnost se rozhodovat
* zodpovědný přístup k zadaným úkolům

Benefity

- závodní stravování
- poukázky Flexi Pass
- 5 týdnů dovolené
- rozvojová školení
atd.