TECHNOLOG| STAVEBNICTVÍ| až 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-5-351204
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do výrobní společnosti na chomutovsku hledáme TECHNOLOGA se zaměřením na tvorbu technologických postupů výroby stavebních hmot. Rozumíte kamenině a šamotu, míchali jste někdy jíly? Máte takové zkušenosti? Pokud ano, tak nás kontaktujte!

Co bude Vaším úkolem?

  • Vytváří receptury a technologické postupy pro výrobní proces
  • Zajišťuje dohled nad kvalitou ve výrobě
  • Ladí parametry pro zajištěni kvality výrobních procesů a provádí technické zkoušky
  • Podílí se na rozběhu nových výrobků
  • Zajišťuje technologické změny v pracovních postupech
  • Vyhledává a testuje nové materiály pro nové projekty
  • Vyvíjí nové výrobky dle požadavků zákazníka
  • Zajišťuje certifikace výrobků
  • Komunikuje s dodavateli surovin a úzce spolupracuje s obchodním a výrobním oddělením
Požadavky

Koho na pozici TECHNOLOG - stavebnictví hledáme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti keramického/chemického zaměření
  • Zkušenosti v oblasti technické přípravy výroby
  • Zkušenosti v oblasti zlepšováni efektivity a produktivity výroby
  • Čtení v technické dokumentaci
  • Technické myšlení, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita
  • Schopnost a vůle se učit novým věcem
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Flexibilní pracovní doba
  • Finanční bonusy za zlepšovací návrhy