TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ

Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-30-341088
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost v seřizování CNC strojů? Rádi byste pracovali ve společnosti s nejmodernějšími technologiemi? Sériová výroba vám není cizí? Orientujete se ve výkresové dokumentaci ? Jste ochotni převzít zodpovědnost za svůj návrh technologie? Pokud ano, tak v tom případě nám pošlete váš strukturovaný životopis.

Pokud budete úspěšní ve výběrovém řízení, vaší náplní práce bude:

- zavádění nových výrobků ve výrobě
- kontakt s dodavateli strojů a příslušných technologií
- zodpovědnost za návrh technologií a celkový dohled
- výpočty obráběcích časů a technologie dle výkresové dokumentace
- práce v programech SIEMENS, FANUC
- spolupráce s oddělením kvality a obchodního oddělení
- dodržování standardů ISO

Nástup možný ihned!

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- praxe se seřizováním CNC strojů
- znalost třískového obrábění
- schopnost samostatného řízení projektů
- AJ výhodou

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- každoroční valorizace platu
- závodní stravování
- placené vzdělávání