TECHNOLOG

Referenční číslo
8-4-370006
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte ukončená vysokoškolská studia chemického oboru nebo zkušenosti na pozici techlonog v chemickém průmyslu? Vítáme i absolventské profily, a to na pozici "Technolog" pro Ústeckou společnost. Pracovní náplň zahrnuje:

Zajišťuje a organizuje technologickou přípravu chemické výroby

Podílí se na plánování a přípravě oprav zařízení a odstávek provozu

Navrhuje nové technologické postupy, optimální způsoby využití zdrojů, technických prostředků a materiálů

Připravuje a zpracovává technologické předpisy, stanovuje normy spotřeby, jakostní znaky surovin, polotovarů a energií, sleduje jejich plnění a zpracovává podklady pro kalkulace

Zajišťuje zavádění nových produktů do výroby

Sleduje a vyhodnocuje průběh výrobního procesu a jeho vliv na životní prostředí, analyzuje odchylky a navrhuje opatření pro eliminaci těchto vlivů

Osoba odpovědná za stav řídícího systému a oblast metrologie (odpovídá za stav, evidenci a zajištění měřících, kontrolních, regulačních a signalizačních zařízení a přístrojů)

Zajišťuje a sleduje nakládání s odpady dle platné legislativy

Provádí školení zaměstnanců provozu dle platné legislativy

Zajišťuje přípravu a průběh auditů a interních i externích kontrol

Požadavky

Kandidát, kterého hledáme nám může nabídnout:

VŠ vzdělání v chemickém oboru

Anglický jazyk – komunikativní úroveň (slovem i písmem)

Dobré rozhodovací schopnosti, samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Počítačová znalost (Word, Excel)

Časová flexibilita

Esem v rukávu Vám bude:

  • obor chemická technologie či chemické inženýrství
Benefity

5 týdnů dovolené

Firemní zvýhodněné stravování

Příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru

Zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po šestí měsících trvání pracovního poměru

Závodní rekreace

Pracoviště v blízkosti MHD a vlakového nádraží

  • samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost osobního i odborného růstu
  • další zaměstnanecké výhody