TECHNIK VÝVOJE

Lokalita
Obor
Referenční číslo
16-9-357525
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Skvělá příležitost pro absolventy i kandidáty s praxí, kteří se chtějí stát součastí vývojového týmu společnosti, která se zabývá radiační ochranou a kontrolou.

Jaké jsou hlavní úkoly na této pozici?

  • tvorba elektro dokumentace vyvíjených zařízení v CAE návrhovém systému
  • po zapracování samostatný návrh měřících, odběrových a vyhodnocovacích zařízení v oblasti radiační kontroly a ochrany
  • spolupráce při správě CAE návrhového systému
  • realizace od návrhu funkčního vzorku přes vývoj prototypu až po jeho oživení a testování
  • tvorba technické dokumentace v jednotlivých fázích vývoje a spolupráce na tvorbě uživatelské dokumentace vyvíjeného produktu
Požadavky
  • VŠ elektrotechnická, obor elektrotechniky/ elektroniky/automatizační techniky
  • znalosti konstrukce elektrických strojů a přístrojů
  • základní znalosti systémů pro tvorbu technické dokumentace ECAD/CAE
  • angličtina na úrovni práce s anglickou technickou dokumentací
  • Možnost uplatnit se v zajímavém oboru * Velmi příjemný kolektiv, pohodovou atmosféru a nestresující pracovní prostředí
  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilní firmě
  • Velké pole působnosti pro seberealizaci, prosazování názorů
  • Řadu benefitů jako týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy