Technik laboratoře - kvalita (Tachovsko)

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 46 000 Kč
Referenční číslo
9-20-354508
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme borce se zkušenostmi s 3D měřidly! Pokud máš zájem pracovat ve stabilní výrobní společnosti, která stále roste, zašli nám svůj životopis! Hledáme TECHNIKA LABORATOŘE!

Náplň práce:

  • provádění typových a kalibračních zkoušek
  • provádění materiálových a laboratorních zkoušek
  • provádění měření a testů na 3D měřicím přístroji
  • provádění analýz měřících systémů, zpracování expertiz
  • zpracování výsledků měření, vedení související technické dokumentace
  • správa měřících systémů a měřidel, správa lér, uvolňování kontrolních a zkušebních zařízení
  • dohled nad dodržováním předpisů a norem systému kvality
  • audity produktu dle VDA 6.5.
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe v oblasti metrologie
  • pokročilá znalost požadavků ISO 9001 / IATF 16949, resp. schopnost aplikování požadavků norem do praxe
  • audit produktu dle VDA, MSA – způsobilost měřidel
  • praxe s 3D scanarem výhodou(schopnost pracovat s 3D daty)
  • prezentace při auditech zákazníka,
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • MS Office (Excel – práce s daty, grafy, běžné funkce + prezentace v PowerPointu, MS Word - příprava návodek a interních předpisů)
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • kafeterie 12 000 Kč ročně dle odpracované doby (výplata červen a prosinec)
  • bonus za docházku 2 000 Kč
  • bonus za produktivitu a kvalitu 0 – 3 500 Kč
  • stravenky 100 Kč/den
  • příspěvky na životní pojištění/penzijní připojištění 800 Kč/měsíc po zkušební době
  • prémie za pracovní výročí každé 2 roky
  • skupinové kurzy angličtiny 3 – 5 osob (v pracovní době, hrazené !