TECHNICKÝ SPECIALISTA | AUTOMATICKY NAVÁDĚNÁ VOZIDLA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-30-341146
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro dodavatele automatizace v oblasti výroby elektromobilů aktuálně hledáme schopné techniky na technologii AGV - automaticky naváděná vozidla. Mimo jiné budete zodpovědný za:

- kompletní funkčnost AGV u různých typů zákazníků po celém světě
- údržbu, servis, nastavení, programování a udržování technické dokumentace strojů
- podílení se na optimalizaci produktu pro účely dalšího vývoje
- podílení se na vytvoření evropského týmu zaměřeného na AGV
- nastavení týmových procesů
- spolupráce s mateřskou firmou v Asii

Požadavky

Měli byste mít:

- vzdělání a/nebo zkušenosti v oblasti logistiky, automatizační techniky, strojírenství, elektrotechniky apod.
- zkušenosti s intralogistickými systémy
- vyhlášku 50 §6
- znalost programování Siemens PLC
- plynulou angličtinu
- RP sk. B
- ochotu cestovat (ČR i zahraničí, i na několik týdnů)

Benefity

Těšit se můžete na:

- home office
- 5 týdnů dovolené
- na pozici si můžete nastavit spolupráci se zaměstnavatelem a je tady obrovský potenciál profesního růstu