TECHNICKÝ OBCHODNÍK pro automotive (absolvent nebo zkušený)

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-23-352397
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

I V TÉTO DOBĚ POKRAČUJÍ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ. VYUŽIJTE VOLNÉHO ČASU A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS, ODBAVÍME VÁS 100% ONLINE BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ NÁVŠTĚVY.

Hledáme člověka s předpoklady pro obchodníka, který je zároveň ideálně strojař a nemá např. problém přečíst technický výkres. Kromě zkušeného člověka na pohovoru uvítáme i absolventa, kterého zaškolíme a zaučíme. Musí ovšem prokázat kvality a silný potenciál na tuto pozici. Bez kvalitní AJ se neobejdete.

Pokud si vybereme právě Vás, budeme od Vás očekávat:

  • péči o zákazníky stávající v ČR i zahraničí
  • zrealizovat obchodní zakázky a vyjednávat obchodní podmínky a smlouvy
  • umět nabízet výrobní schopnosti a dovednosti společnosti, dohodnout použití výrobních či zákaznických nástrojů
  • dosahovat plnění cílů, spolupráce na marketingových činnostech a průzkumech trhu apod.
  • reportování a analýza dosažených výsledků
Požadavky
  • VŠ nebo SŠ nejlépe strojního zaměření
  • podmínkou AJ na úrovni pro obchodní jednání, NJ či další jazyky výhodou
  • velmi profesionální vyjednávací obchodní dovednosti
  • vítána znalost norem, procesů, kvality automotive
  • orientace na trzích v ČR i zahraniční
  • ochota občas cestovat
  • pečlivost při realizaci daných cílů
  • pokročilejší znalost MS Office
  • ŘP sk B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • hrazené jazykové kurzy AJ nebo NJ
  • výhodné mobilní tarify ( i pro Vaše ostatní rodinné členy)