TECHNICKÝ MANAŽER/KA l TOP MZDA

Lokalita
Obor
Referenční číslo
5-30-341172
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste srdcem strojař a máte zkušenost v oblasti zakázkové výroby?

Chcete pracovat ve společnosti, jejíž zákazník takřka nepodléhá krizi?

Dokážete poděkovat za kávu a vážíte si lidí bez rozdílu na pozici?

Hledáme TECHNICKÉHO MANAŽERA/KU - člověka, na svém místě, který umí pracovat s lidmi a dokáže je nadále technicky rozvíjet.

Budete mít na starosti koordinaci řízení zakázek pro výrobu, zlepšování procesů, vedení a motivaci týmu.

Navíc Vás do budoucna čekají velmi zajímavé projekty (greenfield).

Pošlete svůj životopis a dozvíte se více!

Požadavky

- strojní vzdělání podmínkou
- zkušenost ze zakázkové výroby podmínkou
- znalost strojírenské výroby
- zkušenost s vedením lidí
- loajalita

Benefity

- pružná pracovní doba
- týden dovolené navíc
- pololetní a vánoční prémie
- možnost firemního stravování
- jazykové kurzy
- firemní akce
- přátelský kolektiv