TECHNICKÁ PODPORA PRO ZÁKAZNÍKY

Plný úvazek
Mzda
35 000 Kč
Referenční číslo
4-6-377060
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme prozákaznicky orientovaného kandidáta s komunikativní úrovní angličtiny, praxí v komunikaci se zákazníky a technickým backgroundem.

Hledáme posilu na pozici TECHNICKÁ PODPORA PRO ZÁKAZNÍKY.

Náplní práce bude:

  • denní komunikace v anglickém jazyce se zahraničními klienty
  • řešení technických problémů, poradenství a návrhy dalších postupů
  • práce v Excelu
  • komunikace napříč jednotlivými výrobními odděleními
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti zákaznického servisu, logistiky nebo nákupu výhodou
  • orientace v elektrodokumentaci velkou výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka pro denní použití
  • technický background
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • prozákaznický přístup
  • dobrá znalost Excel

NÁSTUP IHNED!

MOŽNOST PRÁCE TAKÉ NA PART TIME!!!

Benefity
  • měsíční prémie
  • příplatek na závodní stravování
  • pružná pracovní doba
  • sportovní aktivity hrazené firmou
  • dovolená navíc