Team leader ve skladu

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-21-348338
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vyznáte se v logistických a skladových procesech? Měl jste již možnost vést tým ve skladu/logistice? Pak jste náš člověk, přidejte se k nám.

Na pozici team leadera skladu Vás čeká:

  • zajišťování hladkého průběhu dodávek potřebného materiálu do výroby
  • dohled nad dodávkami k zákazníkům
  • plánování KPI´s svého oddělení
  • zajištění pracovníků, jejich motivace a vedení
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními (kvalita, výroba, ...)
Požadavky
  • zkušenosti na pozici team leadera/supervizora skladu
  • dobrou orientaci ve výrobních/logistických procesech
  • technické zázemí - znalost technické dokumentace
  • znalost MS Office + SAP bude výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • penzijní připojištění a sportovní vyžití
  • příspěvek na dovolenou po ZD po dvou letech
  • 3% z hrubého základu na PP
  • jazykové kurzy pro klíčové lidi