TEAM LEADER SKLADU| TRIANGLE

Referenční číslo
8-13-346986
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme Team Leadera do skladu, který bude mít pod svými křídly operátory skladu.

Co Vás na pozici Team Leadera čeká?

  • Rozdělování pracovních činností operátorům skladu
  • Vedení administrativy spojené s vedením směny
  • Zodpovídání za správnou přípravu a provedení inventur
  • Zajišťování dodržování všech nastavených pravidel a kontrola dodržování bezpečnosti práce
  • Zajišťování výdeje pracovních a BOZP pomůcek operátorům skladu
Požadavky

Co musíte splňovat:

  • Zkušenost s vedením týmu skladníků z mezinárodní výrobní společnosti
  • Platný Průkaz VZV (W1) , jeřábnické a vazačské zkoušky
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Základní znalost práce na PC
  • Znalost práce v SAP výhodou
  • Základní znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Samostatnost a spolehlivost
Benefity
  • Odborné a jazykové kurzy,
  • Dotované stravné,
  • 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
  • Firemní akce,
  • Caffeterie,
  • Možnost napracovat si hodiny,
  • Pružná pracovní doba, (na některých pozicích)
  • Příspěvek na dopravu, (na některých pozicích)
  • Životní pojištění/Penzijní připojištění, (na některých pozicích)