System Integration Engineer | až 70 000 Kč!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-30-340828
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Programování, testování, elektrické zapojení a práce u zákazníka?
Jsou vám tyto věci blízké?

Pojďte pracovat do mezinárodní společnosti jako:
SYSTEM INTEGRATION ENGINEER

Jaká bude vaše náplň práce:
- specifikace projektu, návrh a implementace produktu u zákazníka
- technické hledání možností na zlepšení projektu
- řešení problémů a komunikace se zákazníky

Požadavky

- technické vzdělání (elektro- technické a jiné tomu podobné)
- znalost elektrických obvodů a zapojení
- znalost C#.NET
- komunikační znalost českého a anglického jazyka
- ochota cestovat až 50% času

Benefity

- roční bonusy/prémie
- nadstandardní lékařská péče
- notebook, popř. telefon
- příspěvek na penzijní/životní připojištění po zkušební době
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- stravenky v hodnotě 90,- kč
- dovolená 5 týdnů
- občerstvení na pracovišti