SW TEST INŽENÝR | ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE | PRAHA

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-30-341155
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Vás spojit Vaši kariéru s globálním lídrem v oblasti průmyslové automatizace? Máte chuť pracovat na nových a zajímavých projektech v moderním R&D centru v Praze? Máme pro Vás unikátní příležitost!

Hledáme vhodné kandidáty na pozici SW TEST INŽENÝR!

Budete mít na starosti:
- testování jednotlivých produktů
- návrh testovacích scénářů dle specifikace produktu
- konfigurace a programování PLC, automatizaci testů
- provádění testů a analýze výsledků
- reportování výsledků, komunikaci s vývojáři

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání technického směru, případně adekvátní praxi v oboru
- zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace
- znalost programování PLC, nejlépe SIMATIC S7 v prostředí Step7 nebo TIA portal
- znalost použití měřících přístrojů (multimetr, osciloskop)
- orientaci v průmyslových komunikačních protokolech PROFINET nebo PROFIBUS
- znalost java/python/C/C#

Benefity

- nástupní bonus 50 000 Kč (vyplacen po zkušební době)
- relokační balíček
- roční bonus
- individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24.000 Kč/rok
- flexibilní pracovní doba
- home-office
- příspěvek na pojištění
- stravenky
- proplácení prvních dní nemoci
- sick days
- odměny při pracovních a životních událostech
- více jak 5 týdnů dovolené
- jazykové kurzy