SW Engineer C/C++ (automotive) 30-60 000 KČ

Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
4-10-340320
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Absolventi VŠ či zkušení středoškoláci se znalostí C/C++!!!
Chceš pracovat na zajímavém projektu v menším týmu na pozici "SW Engineer C/C++", jsi komunikativní a týmový hráč? Máme pro Tebe super místo, ozvi se ještě dnes!!!

Náplň práce:

* vývoj SW v oblasti automotive
* komunikace s kolegy v zahraničí v rámci projektu
* podpora kolegů v rámci týmu

Požadavky

* VŠ, příp. SŠ s 2 letou praxí
* znalost C/C++
* anglický jazyk na komunikativní úrovni pro komunikaci s kolegy v zahraničí
* ochota občasného cestování (max. doba 1 týden)
* zkušenost s koordinací SW projektu výhodou

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- Finanční bonusy
- Multisport karta
- Sickdays
- Stravenky
- Příspěvky na pojištění, sportovní akce apod
- Pravidelné team buildingy
- práce na různorodých projektech
- a další...