SUPER FLEK V CALL CENTRU, 30-40tis. Kč/měs., ČB

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-6-348861
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi komunikativní, rád nasloucháš a pomáháš lidem?

Hledáš práci, kde můžeš projevit svůj obchodní talent, práce s počítačem ti není cizí a máš chuť nastartovat nebo zlepšit svoji pracovní kariéru?

Tak čti dál.

Hledáme nové kolegy na pozici: Operátor/ka zákaznické linky

Skvělá příležitost i pro ABSOLVENTY bez praxe!

V našem call centru tě čeká:

  • vyřizování zákaznických dotazů a stížností po telefonu nebo e-mailu.
  • aktivní nabídka produktů a služeb, za které se nebudeš muset stydět.
  • příjemný kolektiv a prostředí, kde je sranda.
  • možnost zajímavého výdělku, který není zastropován.

Naše call centrum je otevřené 8:00 - 21:00, směny máme 8mi hodinové a začátky směny se střídají. I tak ti ale můžeme slíbit, že odpolední směna a víkend na tebe vyjde tak 1x za měsíc :)

Požadavky

Co musíš umět? Pokud je odpověď na otázky níže ANO, pak bys měl rozhodně poslat CVčko:

  • popereš se s počítačem?
  • nebojíš se telefonovat cizím lidem?
  • baví tě obchod a chceš si vydělat víc za dobrou práci?
  • nevadí tě pracovat na částečné směny?
Benefity

Za dobrou práci tě nadstandardně odměníme:

  • fixní mzda 18 500Kč + provize, které NEJSOU zastropované (běžně si na bonusech vyděláme 10-30tis.Kč/měsíčně)

k tomu slušný balíček benefitů:

  • služební telefon s neomezeným voláním a 15GB a dat
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny osobní volna navíc
  • slevy na produkty společnosti pro tebe i tvou rodinu