STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S NJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
12-13-344746
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • koordinace nákupních aktivit s ostatními závody
  • rozvoj stávajících dodavatelů, jejich řízení a hodnocení
  • zodpovědnost za bezproblémový náběh výroby u svěřených dodavatelů
  • koordinace nákupních aktivit u nových projektů
  • vyjednávání obchodních podmínek a uzavírání smluv
Požadavky
  • zkušenost s nákupem ve výrobní společnosti
  • zkušenosti se strategickým nákupem velkou výhodou,
  • znalost německého jazyka (každodenní komunikace)
  • znalost anglického jazyka (častá komunikace
Benefity
  • pět týdnů dovolené
  • finanční příspěvky na Vánoce a na dovolenou
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • placené volno nad rámec pracovní doby v souvislosti s pracovní cestou
  • poukázky na sport, zdraví a kulturu
  • dotované stravování na pracovišti
  • bezplatné očkování proti chřipce