STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ s AJ, až 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-20-354500
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš novou příležitost v oblasti nákupu a máš už zkušenosti s technickým produktem?

Domluvíš se anglicky? Skvělé, máme pozici přímo pro Tebe, s možností nástupu ihned!

Na starosti budeš mít především:

  • Zpracování podkladů k efektivnímu nákupu materiálu u přidělených dodavatelů
  • Samostatné jednání o cenách a smlouvách s tuzemskými i zahraničními dodavateli
  • Uzavírání rámcových smluv
  • Aktivní controlling dodavatelů, permanentní analýzy cena/výkon
  • Plánování a realizace opatření pro optimalizaci nákladů
  • Spolupráce při vývoji nákupních strategií a jejich realizace
  • Vedení a řízení procesů pro řešení problémů mezi dodavatelem, konstrukcí a kontrolou kvality
  • Provádění analýz českých i zahraničních nákupních trhů
  • Aktivní spolupráce při speciálních nákupních projektech
  • Zodpovědnost za reklamace (8D-Reports)
Požadavky
  • Technické vzdělání
  • Předchozí zkušenosti z oblasti nákupu min. 3 roky PODMÍNKOU!!!
  • AJ k použití na denní bázi (emailová a telefonická komunikace s dodavateli)
  • Znalost MS Office
  • Schopnost samostatné a týmové práce
  • Výborné komunikační schopnosti
Benefity
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené