STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-30-346204
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pomozte nám postavit základní kameny celého nákupu v novém závodě! Máte praxi jako strategický nákupčí? Vyhledávání dodavatelů, vyjednávání podmínek, uzavírání smluv je přesně to co chcete dělat? Pokud jsou vaše zkušenosti v oblasti kovovýroby, jste náš člověk.

  • Nastartování celého procesu nákupu
  • Vedení výběrových řízení s dodavateli
  • Hledání dodavatelů
  • Vyjednávání o cenách
  • Dodavatelské audity
  • Reporting managementu
Požadavky
  • SŠ/VŠ ideálně technika se zaměřením na materiály
  • AJ pro denní komunikaci (NJ výhodou)
  • Prokazatelná zkušenost nákupu surových kovových materiálů - nejvíce plechy
  • MS Office
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 13. mzda
  • Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • Pružná pracovní doba
  • Bonusy za docházku
  • Stravenky
  • NTB a mobil i pro osobní účely