STAVEBNÍ TECHNIK

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
11-5-348682
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi nebo budeš absolventem SPŠ anebo už máš nějakou praxi v oboru? Rád bys pracoval ve stavebnictví? jsi komunikativní typ, který se postará o objednávky stavebního materiálu a zajistí komunikaci s dodavateli a partnery?

Ať už jsi absolvent anebo kandidát s praxí v oboru stavitelství / stavebnictví, ozvi se mi!

Obsazuji pozici:

Co Tě čeká:

  • vypracování a zajištění objednávek stavebních materiálů
  • příprava podkladů pro zpracování rozpočtů stavby
  • evidence projektové dokumentace a jednotlivých zakázek
  • příprava podkladů pro stavební řízení
  • spolupráce s Dopravním inženýrem Policie ČR, Stavebním úřadem, Dopravním silničním úřadem, se správci a vlastníky sítí technické infrastruktury, veřejností apod.
  • příprava podkladů pro nakládání s odpady v rámci stavebních prací
Požadavky
  • SŠ vzdělání - SPŠ
  • Základní znalosti pro sestavování rozpočtů
  • Praxe výhodou, nikoliv podmínkou!
Benefity
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • týden dodatkové dovolené - celkem 5 týdnů
  • příspěvek na penzijní pojištění - 2% hrubé mzdy
  • úhrada zvyšování kvalifikace
  • fondy pro děti - tábory, kroužky
  • mimořádné odměny dle výkonu a aktivity - poukázky do OC, do sauny, bazénu